Pracownicy i podwykonawcy z Polski

Jesteś właścicielem firmy budowlanej? A może właśnie chodzi Ci po głowie założenie takiej, ale nie wiesz, skąd pozyskać odpowiednich pracowników, ani jak to zrobić? Zatrzymaj się na moment! Jesteśmy firmą, która pomoże Ci w znalezieniu wykwalifikowanych osób do pracy we Francji czy Niemczech. Pracownicy i podwykonawcy z Polski to dobry wybór!

Tylko doświadczone osoby

European Service Exchange specjalizuje się w pozyskaniu doświadczonych i samodzielnych, polskich pracowników oraz podwykonawców właśnie do Twojej firmy! Zgłasza się do nas mnóstwo osób, często specjalistów w swojej dziedzinie, poszukujących zatrudnienia za granicą na różnych stanowiskach, między innymi w branży budowlanej. Z wieloma z nich współpracujemy od dłuższego czasu, co świadczy o ich zadowoleniu z warunków współpracy, jakie są im oferowane przez naszych partnerów, również współpracujących z nami wiele lat!

Pracownicy i podwykonawcy z Polski

U nas znajdziesz najlepszych: monterów rusztowań, spawaczy, pracowników zbiorów, murarzy, tynkarzy, kasjerów, lakierników, dekarzy. Również operatorów CNC, hydraulików, cieśli, stolarzy, blacharzy, monterów płyt G-K, malarzy, elektryków, rzeźników, płytkarzy, ogrodników, monterów konstrukcji stalowych. A także kucharzy, zbrojarzy, ślusarzy, tokarzy, mechaników maszyn, pracowników produkcji czy jarmarku, monterów okien, pracowników rolnych, dojarzy, handlowców czy kamieniarzy.

Język obcy, transport i zakwaterowanie

Dobierając ekipę, staramy się, by, choć jedna osoba komunikowała się w języku niemieckim lub francuskim, tak by pozostali nieznający języka, mogli czuć się pewnie podczas pracy. Wiemy, że chcesz, aby Twoi przyszli pracownicy lub podwykonawcy mieszkali jak najbliższej miejsca, w którym docelowo będą spędzali kilka godzin dziennie, dlatego czynnie pomagamy im z przeprowadzkami. Ponadto staramy się, by w grupie była jedna osoba, która posiada samochód i jest w stanie go użyczać, tak aby pracownicy dostali się w miejsce pracy jak najszybciej. Współpracujemy również z firmami, które posiadają własną flotę i użyczają aut do wyjazdów na kontrakty zagraniczne. Jesteśmy firmą  z wieloletnim doświadczeniem, dlatego wiemy jak ważne, dla pracowników, jest czuć się komfortowo podczas pracy za granicą!

Jak podjąć współpracę z European Service Exchange?

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest wysłanie formularza kontaktowego z Twoimi oczekiwaniami względem pracowników. Następnie nasi specjaliści zajmą się weryfikacją Twoich potrzeb i przygotują wycenę, którą otrzymasz mailowo. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania – zadzwonimy do Ciebie! Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy i zrealizowanie Twoich oczekiwań! Każdy krok jest wykonywany z zachowaniem najwyższych standardów.

Oferujemy Ci o wiele więcej!

Pamiętaj! Nie tylko pośredniczymy w komunikacji biznesowej między Tobą a pracownikiem czy podwykonawcą, ale także możemy pomóc we wprowadzeniu Twojej oferty na rynki zagraniczne! Dokładamy należytej staranności do tego by zapewnić Ci cały wachlarz usług, których Twoja firma potrzebuje. Podsumowując, chcemy byś wiedział, że wykształceni i doświadczeni pracownicy i podwykonawcy to początek wielkiego sukcesu. Pamiętaj, że założenie działalności to nie wszystko, nasza firma pomoże Ci dopiąć wszystko na ostatni guzik. Skontaktuj się z European Service Exchange, możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy!