Co może Tobie zaoferować ESE?

Prowadzisz własną działalność gospodarczą, która prężnie się rozwija? W związku z tym szukasz nowych pracowników, ponieważ zapotrzebowanie na Twoje usługi stale wzrasta? To świetnie! ESE jest firmą, która może zaoferować Ci pomoc w wielu dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa. Zastanawiasz się co może Ci zaoferować European Service Exchange? Przeczytaj!

Co może Ci zaoferować European Service Exchange?

Godnym uwagi jest fakt, że jesteśmy firmą, która ma wielu partnerów. Bez wątpienia dzięki nim i ich pomocy w rekrutacji, możesz pozyskać wielu specjalistów do pracy oraz wykwalifikowanych pracowników z Polski. Przede wszystkim zajmiemy się doborem specjalistów, tak, aby Wasza współpraca przebiegała owocnie i pomyślnie. Ze względu na fakt, że Polacy są pełni motywacji do pracy, swoje obowiązki wykonują z należytą starannością. Również są znani z tego, że potrafią ciężko pracować i nie zdarzają im się spóźnienia – są bardzo punktualni. Co może Ci zaoferować European Service Exchange? Możemy Ci zaoferować cały wachlarz usług korzystnych dla Twojej działalności! W związku z tym, oczywiście pomożemy Ci również we wprowadzeniu Twoich usług na rynki zagraniczne! Robimy wszystko, w trosce o Twoją firmę!

Warto znaleźć pracowników przez współpracujące z nami firmy!

Jak już wiesz zajmujemy się pośredniczeniem w pierwszym kontakcie pomiędzy Tobą a Twoim przyszłym pracownikiem. Współpracująca z nami firma dokona rekrutacji pracowników z Polski, tak abyś mógł zatrudnić jak najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Kiedy wyślesz do nas formularz zgłoszeniowy, natychmiast zajmiemy się dokładną analizą i działaniami, które prowadzą do zatrudnienia najlepszych pracowników. Nadal się zastanawiasz co może Ci zaoferować European Service Exchange? Czytaj dalej!

Transport, język, zakwaterowanie pracowników i formalności

Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia w zapewnieniu transportu czy zakwaterowania dla swoich przyszłych pracowników. Zrobimy to za Ciebie! Pomagamy z dojazdem Twoich pracowników w miejsce pracy, a ponadto zawsze mają jedno auto do dyspozycji, tak by mogli samodzielnie poruszać się między domem a pracą. Staramy się, by zakwaterowanie pracowników zawsze było jak najbliżej miejsca, w którym będą wykonywali swoje obowiązki. Wiemy, że im krótszy czas dojazdu do pracy, tym większy komfort pracownika. W zespole, który zostanie zrekrutowany dla Ciebie, przez naszego partnera, na pewno, będzie choć jedna osoba, która włada biegle językiem, tak by tłumaczyła pozostałym wszelkie kwestie. W Polsce jest wiele osób, które dobrze mówią po francusku czy niemiecku. Formalnościami także nie musisz sobie zawracać głowy! Zrobimy to za Ciebie!

Jak nawiązać kontakt z European Service Exchange?

Aby nawiązać z nami kontakt, wystarczy, że wejdziesz w tę zakładkę i napiszesz do nas! W zgłoszeniu zawrzyj informacje, na jakie stanowisko poszukujesz pracownika i na jaki czas. Po zapoznaniu się z formularzem zgłoszeniowym, dokonamy działań prowadzących do znalezienia najlepszych kandydatów na oferowaną posadę. Co może zaoferować Ci European Service Exchange? Od znalezienia najlepszych pracowników, czy podwykonawców z Polski, przez naszego partnera, poprzez transport i zakwaterowanie, do dopełnienia wszelkich formalności i wiele więcej! To co, jesteś gotowy na owocną współpracę? Ruszajmy razem na plac budowy!